Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

Klient pyta, COK odpowiada

Dodano: 22.07.2016
  • Co to jest FATCA?
  • Czy fundusze inwestycyjne zostały uregulowane w Ustawie FATCA? Jeśli tak, jakie to ma konsekwencje dla uczestników?
  • Kto powinien złożyć oświadczenie FATCA?
  • Gdzie można złożyć oświadczenie FATCA?

Skomponuj swój własny portfel IKZE

Dodano: 19.07.2016

Portfel indywidualny w Programie IKZE to nowe rozwiązanie dla osób, które planują oszczędzać na emeryturę, chcąc przy tym samodzielnie kształtować skład swojego portfela. Dostęp do kilkudziesięciu funduszy/subfunduszy pozwala realizować różnorodne strategie inwestycyjne.

Najlepsza inwestycja w przyszłość dziecka

Dodano: 13.07.2016

Rządowy program „Rodzina 500 plus” jest szansą na to, by zwiększyć skłonność rodzin, które uzyskały dodatkowe świadczenia, do systematycznego, długoterminowego oszczędzania. Inwestując choć część otrzymanych środków – na przykład za pośrednictwem Programu Moja Perspektywa – już teraz możemy  się zatroszczyć o lepsze widoki na przyszłość dla naszych dzieci.

Nagroda dla cierpliwych

Dodano: 04.04.2016

Inwestycja w akcje oznacza szansę nie tylko na wzrost ich wartości, ale także regularne wypłaty w postaci dywidendy. Na całym świecie rośnie zainteresowanie funduszami nastawionymi na dochód właśnie z tego tytułu, dlatego warto poznać bliżej mechanizm powstawania i wypłaty dywidendy.

Inwestycja z dobrym przewodnikiem

Dodano: 01.04.2016

Prospekt informacyjny funduszu to szczegółowa „biblioteka” informacji dotyczących inwestycji w dany fundusz. Zakres zawartych w nim treści sprawia, że klienci mają do dyspozycji prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat polityki inwestycyjnej funduszu, ryzyka związanego z uczestnictwem czy przysługujących im praw. 

Oferta na miarę oczekiwań klientów

Dodano: 25.02.2016

Wielu inwestorów szuka dziś odpowiedzi na pytanie: jak sobie radzić w środowisku niskich stóp procentowych przy tak dużej zmienności na rynkach finansowych? Aktualnie tworzone na świecie fundusze inwestycyjne – w tym proponowane przez nasze TFI – odpowiadają na tę potrzebę – mówi Janusz Ryfka, dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju w Pioneer Pekao TFI S.A.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl