Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

Cały świat w jednym portfelu

Dodano: 06.11.2014

Subfundusz Pioneer Obligacji Strategicznych inwestuje pośrednio w obligacje wybrane z grona papierów dłużnych emitowanych przez rządy i firmy z różnych krajów. Takie rozwiązanie może zainteresować inwestorów, którzy dążą do uzyskania atrakcyjnych zysków przy umiarkowanym ryzyku.

Pioneer Obligacji i Dochodu: inwestycja z potencjałem

Dodano: 04.11.2014

Nowy subfundusz w ofercie Pioneer Pekao TFI jest przeznaczony dla inwestorów, którzy poszukują rozwiązań dających możliwość wypracowania zysków wyższych niż oferowane przez obligacje rządowe. Taką szansę daje subfundusz, którego aktywa są lokowane m.in. w wyselekcjonowane fundusze zagraniczne inwestujące głównie w obligacje wysokodochodowe z różnych regionów i branż.

Sztuka dobrego wyboru – Pioneer Strategii Globalnej

Dodano: 05.07.2014

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość tego, że świat inwestycji nie kończy się na Warszawie, a zdywersyfikowany geograficznie portfel pozwala najlepiej wykorzystać odmienną sytuację ekonomiczną w różnych rejonach świata oraz może ograniczyć negatywny wpływ wahań koniunktury. Pioneer Strategii Globalnej odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy szukają wygodnej i optymalnej formy lokowania środków na zróżnicowanych rynkach całego świata.

Dobrze wyważona inwestycja

Dodano: 12.05.2014

Choć subfundusz Pioneer Stabilnego Inwestowania funkcjonuje od ponad półtora roku, ugruntował już pozycję jednego z najchętniej wybieranych produktów z oferty Pioneer Pekao TFI. To zasługa dobrych wyników osiąganych dzięki starannej selekcji najlepszych spółek, głównie dywidendowych oraz obligacji.

Stary Kontynent, nowe perspektywy

Dodano: 24.04.2014

Do Europy powrócił, na razie ostrożny, optymizm. Dobre prognozy dla wiodących gospodarek Unii zaczynają już przekładać się na sytuację na europejskich rynkach akcji. Pojawienie się wyraźnych sygnałów poprawy wiodących gospodarek europejskich powinno znaleźć odzwierciedlenie w notowaniach akcji spółek z tych rynków. Dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać ten potencjał, Pioneer Pekao TFI stworzył nowy subfundusz: Pioneer Wzrostu i Dochodu Rynku Europejskiego.

Jak działa fundusz inwestycyjny?

Dodano: 25.10.2013

Co dzieje się ze środkami wpłacanymi do funduszy inwestycyjnych? Kto dba o bezpieczeństwo aktywów i prawidłowe zarządzanie nimi? Poznajmy bliżej instytucje zaangażowane w proces inwestycji oraz ich prawa i obowiązki.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl