Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

Nagroda dla cierpliwych

Dodano: 04.04.2016

Inwestycja w akcje oznacza szansę nie tylko na wzrost ich wartości, ale także regularne wypłaty w postaci dywidendy. Na całym świecie rośnie zainteresowanie funduszami nastawionymi na dochód właśnie z tego tytułu, dlatego warto poznać bliżej mechanizm powstawania i wypłaty dywidendy.

Inwestycja z dobrym przewodnikiem

Dodano: 01.04.2016

Prospekt informacyjny funduszu to szczegółowa „biblioteka” informacji dotyczących inwestycji w dany fundusz. Zakres zawartych w nim treści sprawia, że klienci mają do dyspozycji prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat polityki inwestycyjnej funduszu, ryzyka związanego z uczestnictwem czy przysługujących im praw. 

Oferta na miarę oczekiwań klientów

Dodano: 25.02.2016

Wielu inwestorów szuka dziś odpowiedzi na pytanie: jak sobie radzić w środowisku niskich stóp procentowych przy tak dużej zmienności na rynkach finansowych? Aktualnie tworzone na świecie fundusze inwestycyjne – w tym proponowane przez nasze TFI – odpowiadają na tę potrzebę – mówi Janusz Ryfka, dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju w Pioneer Pekao TFI S.A.

Globalnie na dwa sposoby

Dodano: 23.02.2016

Linia produktowa strategie globalne została rozszerzona o nowy subfundusz Pioneer Strategii Globalnej – konserwatywny. Podobnie jak wcześniejszy subfundusz Pioneer Strategii Globalnej wyróżnia się on tym, że jego aktywa lokowane są w zagraniczne fundusze inwestycyjne, także te oferowane przez inne wiodące firmy zarządzające aktywami działające w skali globalnej.

Wartość wartości nierówna

Dodano: 23.07.2015

Czas i pieniądz tworzą duet, nie tylko w znanym powiedzeniu. Upływ czasu wpływa na wartość pieniądza – to dość oczywista zależność, ale nie zawsze pamiętamy o niej, podejmując codzienne decyzje finansowe. 

Potencjał wielu klas aktywów

Dodano: 01.07.2015

Strategie alternatywne stanowią atrakcyjną propozycję dzięki możliwości inwestowania w różne klasy aktywów, elastycznemu zarządzaniu alokacją pomiędzy nimi ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów finansowych generujących regularne dochody oraz aktywnemu zarządzaniu ryzykiem. Pierwszym subfunduszem tej linii produktowej jest Pioneer Alternatywny – Globalnego Dochodu.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl