Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

23 lata z funduszami Pioneer

Dodano: 08.04.2015

Z racji zawodowych doświadczeń nie podejmuję się przewidywania, w którym kierunku podąży rynek. Jedyna prognoza, której jestem pewny i która pozostanie zawsze aktualna, to ta, że systematyczne oszczędzanie jest najlepszą receptą na długoterminowe zabezpieczenie finansowe – mówi Tomasz Orlik, wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. i Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Pięć w jednym, czyli Pioneer Walutowy FIO

Dodano: 19.01.2015

W lipcu 2014 roku pięć funduszy Pioneer zostało przekształconych w subfundusze nowo utworzonego funduszu parasolowego Pioneer Walutowy FIO. Zmiana umożliwia inwestorom wygodne dostosowywanie strategii inwestycyjnej do aktualnej koniunktury na zagranicznych rynkach akcji i obligacji.

To był dobry rok dla funduszy - wywiad z Krzysztofem Lewandowskim

Dodano: 30.12.2014

W mijającym roku Polacy coraz częściej i śmielej inwestowali w fundusze. To spowodowało, że w czerwcu 2014 roku wartość aktywów netto funduszy inwestycyjnych na polskim rynku przekroczyła po raz pierwszy w historii granicę 200 mld zł.

Cały świat w jednym portfelu

Dodano: 06.11.2014

Subfundusz Pioneer Obligacji Strategicznych inwestuje pośrednio w obligacje wybrane z grona papierów dłużnych emitowanych przez rządy i firmy z różnych krajów. Takie rozwiązanie może zainteresować inwestorów, którzy dążą do uzyskania atrakcyjnych zysków przy umiarkowanym ryzyku.

Pioneer Obligacji i Dochodu: inwestycja z potencjałem

Dodano: 04.11.2014

Nowy subfundusz w ofercie Pioneer Pekao TFI jest przeznaczony dla inwestorów, którzy poszukują rozwiązań dających możliwość wypracowania zysków wyższych niż oferowane przez obligacje rządowe. Taką szansę daje subfundusz, którego aktywa są lokowane m.in. w wyselekcjonowane fundusze zagraniczne inwestujące głównie w obligacje wysokodochodowe z różnych regionów i branż.

Sztuka dobrego wyboru – Pioneer Strategii Globalnej

Dodano: 05.07.2014

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość tego, że świat inwestycji nie kończy się na Warszawie, a zdywersyfikowany geograficznie portfel pozwala najlepiej wykorzystać odmienną sytuację ekonomiczną w różnych rejonach świata oraz może ograniczyć negatywny wpływ wahań koniunktury. Pioneer Strategii Globalnej odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy szukają wygodnej i optymalnej formy lokowania środków na zróżnicowanych rynkach całego świata.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl