Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

Sztuka dobrego wyboru – Pioneer Strategii Globalnej

Dodano: 05.07.2014

W ostatnich latach znacząco wzrosła świadomość tego, że świat inwestycji nie kończy się na Warszawie, a zdywersyfikowany geograficznie portfel pozwala najlepiej wykorzystać odmienną sytuację ekonomiczną w różnych rejonach świata oraz może ograniczyć negatywny wpływ wahań koniunktury. Pioneer Strategii Globalnej odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy szukają wygodnej i optymalnej formy lokowania środków na zróżnicowanych rynkach całego świata.

Dobrze wyważona inwestycja

Dodano: 12.05.2014

Choć subfundusz Pioneer Stabilnego Inwestowania funkcjonuje od ponad półtora roku, ugruntował już pozycję jednego z najchętniej wybieranych produktów z oferty Pioneer Pekao TFI. To zasługa dobrych wyników osiąganych dzięki starannej selekcji najlepszych spółek, głównie dywidendowych oraz obligacji.

Stary Kontynent, nowe perspektywy

Dodano: 24.04.2014

Do Europy powrócił, na razie ostrożny, optymizm. Dobre prognozy dla wiodących gospodarek Unii zaczynają już przekładać się na sytuację na europejskich rynkach akcji. Pojawienie się wyraźnych sygnałów poprawy wiodących gospodarek europejskich powinno znaleźć odzwierciedlenie w notowaniach akcji spółek z tych rynków. Dla inwestorów, którzy chcą wykorzystać ten potencjał, Pioneer Pekao TFI stworzył nowy subfundusz: Pioneer Wzrostu i Dochodu Rynku Europejskiego.

Jak działa fundusz inwestycyjny?

Dodano: 25.10.2013

Co dzieje się ze środkami wpłacanymi do funduszy inwestycyjnych? Kto dba o bezpieczeństwo aktywów i prawidłowe zarządzanie nimi? Poznajmy bliżej instytucje zaangażowane w proces inwestycji oraz ich prawa i obowiązki.

KII, czyli fundusz w pigułce

Dodano: 09.08.2013

Aby podejmować świadomie decyzje inwestycyjne, należy dobrze poznać wybrany produkt i upewnić się, że jest on dopasowany do profilu ryzyka i oczekiwań danego inwestora. Kluczowe informacje dla Inwestorów (KII) bardzo ułatwiają to zadanie. 

Stopy w dół, akcje w górę?

Dodano: 22.07.2013

Dla osób spłacających kredyty obniżka stóp procentowych to wymarzony prezent. Inwestorzy poszukujący alternatywy dla lokat i obligacji chętniej patrzą w kierunku rynków akcji. Należy jednak liczyć się z ryzykiem, ponieważ niskie stopy są często sygnałem, że w gospodarce nie dzieje się najlepiej. 

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl