Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

fundusze inwestycyjne

Wartość wartości nierówna

Dodano: 23.07.2015

Czas i pieniądz tworzą duet, nie tylko w znanym powiedzeniu. Upływ czasu wpływa na wartość pieniądza – to dość oczywista zależność, ale nie zawsze pamiętamy o niej, podejmując codzienne decyzje finansowe. 

Potencjał wielu klas aktywów

Dodano: 01.07.2015

Strategie alternatywne stanowią atrakcyjną propozycję dzięki możliwości inwestowania w różne klasy aktywów, elastycznemu zarządzaniu alokacją pomiędzy nimi ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów finansowych generujących regularne dochody oraz aktywnemu zarządzaniu ryzykiem. Pierwszym subfunduszem tej linii produktowej jest Pioneer Alternatywny – Globalnego Dochodu.

O krok przed innymi

Dodano: 01.07.2015

Jeśli wszyscy uczestnicy rynku z ogólnie dostępnych danych wyciągną te same wnioski, nikt nie zarobi. Przewagę daje umiejętność prognozowania tego, jakie oczekiwania i nastroje będą mieli inni inwestorzy – o sztuce doboru akcji do portfeli opowiada Bartosz Częścik, analityk i zarządzający w Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Klient pyta, COK odpowiada

Dodano: 27.04.2015
  • Opłaty za zarządzanie funduszem
  • Reinwestycje a "ciągłość podatkowa inwestycji"
  • Benchmark, czyli co?
  • Wybór funduszu - czy historyczne wyniki mają znaczenie?

23 lata z funduszami Pioneer

Dodano: 08.04.2015

Z racji zawodowych doświadczeń nie podejmuję się przewidywania, w którym kierunku podąży rynek. Jedyna prognoza, której jestem pewny i która pozostanie zawsze aktualna, to ta, że systematyczne oszczędzanie jest najlepszą receptą na długoterminowe zabezpieczenie finansowe – mówi Tomasz Orlik, wiceprezes Zarządu Pioneer Pekao Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A. i Pioneer Pekao Investment Management S.A.

Pięć w jednym, czyli Pioneer Walutowy FIO

Dodano: 19.01.2015

W lipcu 2014 roku pięć funduszy Pioneer zostało przekształconych w subfundusze nowo utworzonego funduszu parasolowego Pioneer Walutowy FIO. Zmiana umożliwia inwestorom wygodne dostosowywanie strategii inwestycyjnej do aktualnej koniunktury na zagranicznych rynkach akcji i obligacji.

Skontaktuj się z nami

Centrum Obsługi Klienta:
801 641 641 lub (+48) 22 640 40 40
PioneerCOK@pekao-fs.com.pl